4,98 · 444 butiksomdömen

Segway-Ninebot

Segway-Ninebot E22 höger sidokåpa | Sidokåpa för KickScooter E22 | Svart

Höger sidokåpa av svart plast för Segway-Ninebot KickScooter E22

Ny
227,00 kr

Skatter ingår.

I lager, 6 kvar
Beräknad DHL-leverans inom 3 arbetsdagar

Mängdrabatt

  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Bizum
  • BLIK
  • EPS
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • PayPal
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
+ fler i kassan
  • Skickas från Tyskland: fri frakt från 60 €
  • 14 dagars ångerrätt, smidigt online
Produktbeskrivning

Höger sidokåpa för Segway-Ninebot E22

Ersättning för höger sidokåpa

Kåpan täcker höger sida av din Segway-Ninebot KickScooter E22. Den passar inte på vänster sida.

Material och form

Kåpan är tillverkad av svart plast. På insidan finns ett skruvhål. Två tappar används för att rikta in kåpan när den sätts på plats.

Montering

Kåpan placeras på två tappar och fästs med de befintliga skruvarna på E22. En stjärnskruvmejsel räcker. Skruvar ingår inte.

Tekniska data
  • Märke: Segway-Ninebot
  • Modell: KickScooter E22
  • Produkttyp: Sidokåpa
  • Material: Plast
  • Färg: Svart
  • Monteringssida: Höger
  • Kompatibilitet: Segway-Ninebot KickScooter E22
  • Förpackningens innehåll: 1 x höger sidokåpa
Artikelnummer (SKU)E22
EAN6094153919917
Tillverkare / EU-ansvarig person

Tillverkare: Ninebot (Changzhou) Tech Co., Ltd.

Adress: 16F-17F, Block A, Building 3, Changwu Mid Road 18, Wujin Dist., Changzhou, Jiangsu, China

Kontakt: technicalsupport@segway.com, https://segway.com

Ansvarig person i EU: Segway Europe B.V., Dynamostraat 7, 1014 BN Amsterdam, Nederländerna

Leverans

Skickas med DHL från Tyskland. Fri frakt från 60 €, annars från 2,99 € beroende på vikt. Leverans inom Tyskland tar vanligtvis 2 arbetsdagar, måndag till lördag.

227,00 kr
Segway-Ninebot E22 höger sidokåpa | Sidokåpa för KickScooter E22 | Svart
Segway-Ninebot E22 höger sidokåpa | Sidokåpa för KickScooter E22 | Svart 227,00 kr

3 skäl att välja Ninebot E22-sidokåpa

De viktigaste egenskaperna förklaras i detalj och utifrån fakta.

Höger sida, KickScooter E22

Höger sida, KickScooter E22

Kåpan ersätter sidokåpan på höger sida av Segway-Ninebot KickScooter E22.

Två tappar, ett skruvhål

Två tappar, ett skruvhål

Två tappar riktar in kåpan när den sätts på plats och ett skruvhål på insidan används för att fästa den.

Svart plast, utan skruvar

Svart plast, utan skruvar

Den högra sidokåpan är tillverkad av svart plast och levereras utan skruvar.

Recensioner

4,98 av 5,00

467 recensioner på Trustami

eBay 449
Google 11
Visa alla recensioner på Trustami
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Utmärkt hantering: säljaren frågade om jag verkligen ville ha det engelska tangentbordet. Det ville jag inte, och avbokningen fungerade utan problem. Jag handlar gärna igen.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Fodralet är enkelt men smart och håller hög kvalitet. Prisvärt om du gillar Apple-tillbehör. Lanseringspriset på 70 € var däremot alldeles för högt. Mycket bra leverans och skick på varan!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Bra kommunikation, en fråga besvarades inom en timme. Mycket bra emballage med bubbelplast och frigolit. Produkten var ny och komponenten är ovanlig, fungerar utmärkt. A+++

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Mycket bra kvalitet och skick, prisvärd, snabb leverans och fint utseende. Rekommenderas varmt.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Allt bra. Snabb leverans och varan är okej. Sprayhuvudena roterar, vilket inte är optimalt i användningen. Tyvärr är slangen också lite kort för mina stora flaskor, jag hade inte läst längden.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Fantastisk service!! Mycket bra kommunikation! Mycket snabb leverans 📦 Jag ger gärna 5 ⭐️ Handlar gärna igen! Tack så mycket, Daniel!!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Artikeln är precis som beskriven. Fungerar perfekt. Prisvärd och levererad mycket snabbt. Säljaren rekommenderas varmt!!!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Artikeln är som beskriven, passar och gör det den ska. Levererades mycket snabbt, väl och säkert packad, utan onödigt emballage. Handlar gärna igen!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Snabb leverans, artikeln motsvarar beskrivningen. Jag tycker mycket om doften. Handlar gärna igen, tack så mycket.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Allt fungerade utmärkt och varan är toppen! Jag beställer gärna igen och är mycket nöjd. Tack.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Snabb leverans och ett rejält lås. Det väger en del, men utan bra material blir säkerheten inte bra.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Utmärkt säljare, svarade snabbt och hjälpte mig. Snabb leverans också. Tack så mycket, handlar gärna igen.

    Bekräftat köp
  • Google-recension

    Tack vare den här förstoringslampan kan jag äntligen pyssla i timmar utan att ögonen blir trötta. Snabb leverans, stadig arm och starkt ljus. Jag rekommenderar den varmt.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Vi tycker mycket om doften. Vi beställer definitivt igen. Leveransen var snabb och väl packad. Säljaren rekommenderas.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Alltid lika trevligt!!! Den felfria varan levererades mycket snabbt. Så här ska eBay fungera. Betyg A***.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Problemfri och snabb internationell affär, bra vara. Hälsningar från Schweiz.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Artikeln motsvarar förväntningarna. Snabb leverans, allt är perfekt. Handlar gärna igen.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Förstklassig vara, snabb leverans och mycket trevlig kontakt. Alltid lika trevligt! Tack för hjälpen.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    - Snabb leverans 👍🏼 - ingen fraktkostnad 👍🏼 - härlig doft 👍🏼😃 - mycket prisvärd 👍🏼👍🏼💃🏻😀

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Fritzboxen är ny och låg i förpackningen. En mycket bra enhet som har gett oss bättre wifi-anslutning till våra enheter.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Allt utmärkt: omgående leverans, artikeln precis som beskriven och fullt fungerande.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Bra säljare, det gjorde mig glad. Gärna när som helst igen. Kan bara rekommendera vidare.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Otroligt snabb leverans! Fantastiskt! Produkten är perfekt. Tack.

    Bekräftat köp
  • Google-recension

    SOFIA LED-lamporna skapar en härlig stämning på terrassen på kvällen. De är robusta och enkla att montera, leveransen var snabb och priset är rimligt.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Snabb leverans, väl packad. Varan är som beskriven. Säljaren rekommenderas varmt.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Snabb leverans, prydligt packad, allt i ordning och som beskrivet. Tack, handlar gärna igen.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Toppsäljare, snabb leverans och artikeln som beskriven. Handlar gärna igen, tack så mycket.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Ringlåset passar perfekt på Pegasus Piazza 21. Det var enkelt att montera.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Levererades snabbt och passar perfekt. Cykeln fungerar igen. Tack.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Mycket snabb leverans och trevlig kontakt. Handlar gärna igen, tack.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Perfekt artikel, mycket hög kvalitet och mycket snabb leverans. Handlar gärna igen.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Precis som beskriven. Ny och i förpackningen. Stort tack.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Allt i ordning. Artikeln som beskriven, snabb leverans. Tack, handlar gärna igen.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Allt fungerade utmärkt. Jag är mycket nöjd. Stort tack, handlar gärna igen.

    Bekräftat köp
  • Google-recension

    Sprayflaskorna är riktigt bra och levererades redan nästa dag! Toppen 👍

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Mycket snabb leverans! Produkten som beskriven! Trevligt företag.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Snabb och problemfri leverans, priset är mycket rimligt. Handlar gärna igen!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Perfekt 👍👍👍 handlar gärna igen 😃 Mycket fint packad, blixtsnabb leverans 🤩

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Snabb leverans, artikeln som beskriven, allt utmärkt. Stort tack!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Kära KaufWEISE-team, stort tack. Handlar gärna igen, allt utmärkt!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Allt perfekt och mycket snabb leverans! Alltid lika trevligt!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Mycket väl emballerad artikel som kom fram säkert. Bra service. Stort tack.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Vara som beskriven, perfekt emballage och snabb leverans. Tack!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Artikeln som beskriven, levererad snabbt och utan problem. Handlar gärna igen!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Bra kvalitet, ljusstark, lätt, hopfällbar och enkel att transportera.

    Bekräftat köp
  • Google-recension

    PIP11-babymonitorn har kristallklart ljud och tvåvägskommunikation. Enkel installation, stabil anslutning och snabb leverans. Nu hör jag tryggt när barnet vaknar.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Växelreglaget fungerar perfekt. Toppenservice.

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Mycket snabb leverans och fint emballage, jag kan varmt rekommendera den!

    Bekräftat köp
  • eBay-köpare · verifierat köp

    Snabb leverans, artikeln precis som beskriven. Handlar gärna igen :)

    Bekräftat köp

Recensioner från eBay och Google, översatta från ursprungsspråket.

Frågor & svar

Vilken sida är den här sidokåpan avsedd för?

Sidokåpan är avsedd för höger sida av Segway-Ninebot KickScooter E22.

Hur monteras den högra sidokåpan?

Sätt delen på de två befintliga tapparna och fäst den med de befintliga skruvarna på din E22. En stjärnskruvmejsel räcker.

Vad ingår exakt i leveransen av den här reservdelen?

Leveransen innehåller endast den högra sidokåpan, utan skruvar.

Principen

Frakt och returer

Ärlighet är vår affärsmodell.

DHL, oftast 2 arbetsdagar

Fri frakt från 60 €

14 dagars ångerrätt

Varumärken du känner till. Priser du kommer att gilla.